12:03 - 06 Dhjetor 2022

Loredana dhe Mozzik janë dyshja më e përfolur e viteve të fundit.

Ish-çifti që pati disa ulje-ngritje në lidhjen e tyre vazhdojnë zgjojnë interesim të madh të publikut ani pse mes tyre duket se çdo gjë ka përfunduar prej kohësh.

Hana, mban emrin vajza që erdhi në jetë nga lidhja e tyre, e cila jeton me Loredanën në Zvicër.

Teksa reperja ka ndarë disa pamje të vogëlushes brenda shtëpisë, në sy ra një tjetër detaj.

Në mur shihet e varur një fotografi e përbashkët e ish-çiftit.

Bëhet fjalë për këtë foto, e cila ndonëse dyshja të ndarë, vazhdon të zë vend të rëndësishëm në shtëpinë e artistes.

Tags: ,