×
 • Showbiz
 • Show

  Lorenci bën veprimin e pazakontë ndaj Sabianit dhe tregon si ndikoi ky lajm tek e dashura aktuale

  Insajderi
  10 April 2023 - 18:56

  Lorenc Hasrama, ish-konkurrenti i BBV që zgjodhi me dëshirë të linte shtëpinë e vëllait të madh pohoi se gjendja jo fort e mirë emocionale ishte arsyeja kryesore pse vendosi të linte këtë rrugëtim.

  Lorenci po ashtu pranoi se situata me Kejsin e bëri të reflektonte e ta konsideronte gabim nga ana e tij që tregoi për marrëdhënien e tyre në të shkuarën.

  Ai tha se i ka kërkuar falje nga brenda shtëpisë Sabianit, por edhe të dashurës aktuale.

  “Unë kam disa muaj në një lidhje dhe kjo situatë ka ndikuar edhe tek ajo, por do të rregullohet”, tha Lorenci në “Ftesë në 5”.

  I pyetur nga Bieta se kë sheh në finale, ai përmendi Luizin, Efin, Visin dhe Kristin ose Dean.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark