12:15 - 02 Tetor 2022

Arbër Hajdari jo vetëm që kurorëzoi dashurinë e tij në martesë mbrëmjen e djeshme, por dasma e tij mori të tjera përmasa në mediat rozë.

Bora Zemani dhe Donald Veshaj shfaqen të pandarë gjatë dasmës ku kërcejnë e këndojnë të pqrqafuar, por skeni parë gjë akoma.

Romeo Veshaj dhe Lori Hoxha ishin gjithashtu të pandarë gjatë dasmës. Ata ishin të ulur në një tavolinë, por gjithashtu ishin bashkë gjatë gjithë mbrëmjes edhe në kërcim dhe në shoqërimin e çiftit.

Hapim zyrtarisht dyshimet se Romeo Veshaj dhe Lori Hoxha kanë diçka më shumë se punë dhe miqësi.