13:21 - 17 Shkurt 2019

Legjenda e futbollit shqiptar, Lorik Cana, u ka uruar shqiptarëve 11 vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Kosovës, përcjell Insporti.com

Ai ka postuar një fotografi në Facebook, ku shihet së bashku me Rifat Jasharin dhe Elvis Naçin.