21:40 - 29 Shtator 2022

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca, vazhdon që të tërheq vëmendjen gjatë Javës së Modës në Milano.

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare pritet që të kthehet me një emision të saj në ekranet e televizioneve shqiptare, pas një kohe të gjatë.

Por, deri me tani ajo ka zgjedhur që të jetë aktive gjatë Javës së Modës në Milano, të cilën ajo e ka vizituar me sa duket familjarisht, pasi që në Milano është parë të bëjë foto edhe kunati i saj, Getoar Selimi dhe motra e saj, Marina.

E veshur me tërësisht me të bardhë ajo është parë duke hyrë në njërën prej sfilatave që janë duke u mbajtur në Milano gjatë kësaj jave.