12:10 - 24 Nëntor 2021

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca është paraqitur me një set fotografish me motrën e saj, po ashtu prezantuese, Marina Vjollca

Luana Vjollca ka postuar sot një set fotografish në rrjetin social Instagram ku shfaqet me motrën e saj, Marina Vjollca.

“Tezja me mbesën”, ka shkruar Luana – duke treguar kështu se mezi po pret që të bëhet një teze.

Kujtojmë që Luana Vjollca ka shkëputur kontratën me Top Channel dhe pritet që të vije me një produksion dhe televizion të ri shumë shpejt.