18:15 - 18 Shtator 2021

Luana Vjollca po shijon qëndrimin në Greqi.

Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare ka disa ditë që ndodhet në Mykonos ku ka ndarë imazhe të shumta nga atje.

Nuk kanë munguar as fotot në të cila Luana ka theksuar kthesat e saj të bujshme trupore në bikini të lloj-llojshme.

Derisa sot shfaqet në bikini të kuqe ajo ekspozoi edhe tatuazhin që e ka të vizatuar afër pjesës intime.

Ndryshe, Luana tanimë ka hapur edhe biznisin e saj të çantave.