11:25 - 02 Shkurt 2016

Robin Krasniqi ka mundur boksierë të shumtë gjatë karrierës së tij, por punë e vështirë i ka dalë me prezantuesen Luana Vjollca, me të cilën ka zhvilluar një përballje në emisionin “E diell” që transmetohet në televizionin shqiptar Top Channel.

Në duelin mes tyre, Luana tregoi aftësi të boksit duke fituar “sfidën e rëndë” me boksierin e njohur kosovar që jeton në Gjermani.

Ende nuk dihet nëse Robin Krasniqi do të kërkojë revansh për këtë humbje të pësuar dhe kështu të kemi edhe një takim në mes të dy protagonistëve të emisionit të fundit./Insajderi