×
Show

Luana Vjollca ia tregon forcën Robin Krasniqit

Insajderi
02 February 2016 - 11:25

Robin Krasniqi ka mundur boksierë të shumtë gjatë karrierës së tij, por punë e vështirë i ka dalë me prezantuesen Luana Vjollca, me të cilën ka zhvilluar një përballje në emisionin “E diell” që transmetohet në televizionin shqiptar Top Channel.

Në duelin mes tyre, Luana tregoi aftësi të boksit duke fituar “sfidën e rëndë” me boksierin e njohur kosovar që jeton në Gjermani.

Ende nuk dihet nëse Robin Krasniqi do të kërkojë revansh për këtë humbje të pësuar dhe kështu të kemi edhe një takim në mes të dy protagonistëve të emisionit të fundit./Insajderi

 

 

 

 

Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
OP-ED
Nga Rubrika
Show
27 February 2024

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark