×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Luana Vjollca ndez rrjetin me foto nga plazhi

  Insajderi
  31 May 2023 - 23:22

  Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar.

  Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse trupore, ndërsa imazhet tërheqëse nuk e lënë askënd indiferent.

  Ajo ndiqet nga më shumë se dy milionë ndjekës në Instagram, të cilët i presin me kërshëri postimet e saj nga jeta personale dhe profesionale.

  Derisa është duke i shijuar pushimet, Luana vazhdon të jetë aktive me publikimin e fotografive në rrjetet sociale.

  Prezantuesja dhe këngëtarja është shfaqur me bikini të gjelbra në një plazh duke treguar hiret e saja.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark