15:54 - 18 Nëntor 2020

Luana Vjollca si një nga moderatoret më të suksesshme, është gjithmonë në qendër të vëmendjës, kjo për shkak jetës së saj luksoze të cilën nuk heziton ta ndaj me ndjekësit në rrjetet sociale.

Gjatë xhirimeve asaj i ka ndodhur një incident i papritur, që duket se i ka prishur gjithë mbrëmjen.

Moderatorja ka treguar në një foto se një person ka shkatërruar gjithë pjesën përpara “Ferrari”-t duke i thyer xhamin.

“U qyqa kush e bëri këtë?!”, ka shkruar Luana përkrah fotos, duke mos e kuptuar për çfarë arsye mund ta kenë bërë këtë gjë dhe kush është autori.