×
 • Showbiz
 • Show

  Luiz Ejlli dhe Getoar Selimi kopjojnë klipin e këngës së re?

  Insajderi
  18 May 2024 - 19:50
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Getoar Selimi dhe Luiz Ejlli janë bërë bashkë dhe kanë publikuar këngën ”Ding Ding”.

  Imazhi i ngjyrshëm dhe i plotë me energji tregon dy këngëtarët në një sfond të freskët dhe të gjallë, premtues për një klip që mbart një frymë të re dhe një ndjesi feste.

  Mirëpo në rrjet, po qarkullon se kënga e dyshes është e ngjashme me turken e Acar dhe Kayra Kayan ‘Yalniz Kaldin’.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark