×
 • Showbiz
 • Show

  Luiz Ejlli ndan videon e ëmbël me vajzën e tij të vogël

  Insajderi
  22 June 2024 - 14:14
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Muaj më parë Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u bënë prindër të një vajze.

  Që prej asaj dite e deri më sot prindërit e rinj nuk kanë hezituar të ndajnë me publikun momente të ëmbla të Luna Marisë.

  Sot Luizi ka publikuar një video me të bijën.

  @iconstyle.al 🥺❤️ #iconstylealbania #luizejlli ♬ original sound – ICONSTYLE

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark