×
 • Showbiz
 • Show

  Luizi dhe Melinda zbulojnë datën e publikimit të bashkëpunimit të tyre

  Insajderi
  12 June 2024 - 17:20
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi do të vijnë me një bashkëpunim.

  Ata përmes një postimi në Instagram tashmë kanë zbuluar edhe datën e publikimit.

  Kënga e Luizit dhe Melindës do të publikohet më 14 qeshor, në ora 18:00.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark