×
 • Showbiz
 • Show

  Luizi: Lidhja e Kristit me Kejsin filloj ta marr teposhtëzen me hyrjen e Sabianit në shtëpi

  Insajderi
  21 March 2023 - 22:39

  Sonte gjatë Prime përsëri është duke u debatuar për lidhjen Kejsi Kristi, dhe disancimit të Kejsit ndaj tij.

  Madje ajo sonte tha se ka vendosur ta ndërpresë këtë mardhënie.

  Ndërkohë situatën e tyre e kane komentuar edhe banorët e tjerë, derisa Luizi tha se ka disa dyshime.

  “Per mu është vajza ma e sinqerte, por dyshime kam, une dyshoj qe kjo marrëdhënje filloj me marr teposhten sapo hyri sabiani ne shtepi”, tha Luizi.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark