16:29 - 17 Mars 2023

Sonte do të mbahet finalja e Reality Show “Big Brother VIP Kosova”.

Banorët të cilët aspirojnë të fitojnë çmimin e madh janë Stresi, Vedati, Mbresa, Xhuli dhe Artani.

Në profilin e banorit të “Big Brother VIP Albania’, Luiz Ejlli është publikuar një foto në të cilën shprehet mbështetja për Stresin.