×
 • Showbiz
 • Show

  Lumbardhi shtanget nga deklaratat e banorëve ndaj tij 

  Insajderi
  20 November 2023 - 23:51

  Sonte në natën ‘Prime’ është prezantuar një klip për Lumbardhin, ku disa nga banorët janë shprehur kundër tij.

  Lumbardhi e a shikuar këtë klip dhe është shtangur

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark