×
Show

Maddona, shënjestër e radhës e kishës katolike

Insajderi
24 February 2016 - 15:18
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Priftërinjtë filipinas  kanë bërë thirrje që të bojkotohen koncertet live të pop yllit Madonna, që janë programuar të mbahen sot dhe nesër në kryeqytetin Manila.

“Koncertet e Madonna-s janë vepër e djallit, e për këtë duhen bojkotuar”, kanë thënë ata, raporton BBC.

“Shfaqjet e saj janë pjesë e sulmeve të së keqes”, thuhet më tej në një komunikatë të dërguar nga priftërinjtë.

Kohë më parë, edhe këngëtarja Lady Gaga ishte konsideruar  si “e dërguara e djallit”, nga priftërinjtë e kishës katolike në Manila të Filipinës./Insajderi.com

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark