×
 • Sport
 • Sport

  Manchester City konfirmon lojtarët e ftuar për finalen e CHL kundër Inter

  Insajderi
  08 June 2023 - 19:27

  Manchester City udhëton drejt Stambollit me përbërjen e plotë të ekipit për ndeshjen e finales së Ligës së Kampioneve ndaj Interit. Pep Guardiola ka në dispozicion të gjithë yjet e tij, pasi nuk ka mungesa për shkak dëmtimesh dhe kështu do të ketë shumë alternativa.

  I vetmi futbollist që kishte lënë pak në mëdyshje trajnerin ishte Kajl Uoker, por edhe ky i fundit u kthye normalisht në stërvitje sot dhe raportohet se është në gjendje të mirë dhe do të jetë i gatshëm për duelin në fjalë.

  Lista

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark