×
 • Lajme
 • Lajme

  Martin Shkreli provokon Kanye West dhe Kim Kardashian

  Insajderi
  11 February 2016 - 22:54
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Njëri prej figurave më kontroverse në botë, për momentin, Martin Shkreli sapo ka bërë një postim të Twitter i cili pritet të ngjallë debat jashtëzakonisht të madh në botën e muzikës dhe shou biznesit.

  Pasi u bë lajm botëror në skenën muzikore kur bleu kopjen e vetme të albumit të Ëu-tang, ai ka postuar një ofertë për reperin Kanye West, raporton Insajderi.

  Ai në Twitter ka pyetur njerëzit se cila ofertë e tij drejtuar Kanye West duhet të pranohet. Si raporton Insajderi, Martin Shkreli do që ta blejë kopjen e vetme të albumit të Kaney West.

  E opsionet janë kontroverse ashtu sikurse vet personaliteti i tij.

  Oferta e parë përfshinë 5 milionë dollarë plus albumin e Wu-Tang. Oferta e dytë përfshinë plus një tato në fytyrë ndërsa oferta e tretë është 20 milionë dollarë plus pensionimin e reperit, raporton Insajderi. Por oferta më kontroverse është ajo që përfshinë 50 milionë dollarë plus Kim Kardashian për një natë.

  shkreli

  Reagimet e mijëra përdoruesve të Twitter janë gjithashtu kontroverse por për dallim prej deklarimeve të tjera të Shkrelit, këtë herë ai edhe po komplimentohet për shijen e humorit.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark