×
 • Showbiz
 • Show

  Martohen Lumbardhi e Kaderi?

  Insajderi
  12 June 2024 - 16:00
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Lidhja e tyre nisi në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, për të vazhduar më tej edhe pas përfundimit të këtij “reality-show”.

  Ndonëse “morën mësysh” e u larguan për pak kohë, Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj e gjeten përsëri njëri-tjetrin.

  Çifti shumë i dashur për publikun është aktiv në rrjete sociale, ku me ndjekësit ndan momente të veçanta.

  Mbrëmë vonë, Lumbardhi postoi një fotografi simpatike të dyshes, por vëmendjen e mori mbishkrimi që bëri.

  “Bashkëshorte e lumtur, jetë e lumtur”, shkroi ai, duke iu referuar Kaderit.

  Ndonëse mund të merret me shaka nga shumica, dyshimet u ngjallen edhe më shumë nga një mike e dyshes e cila i pyeti “Ku është unaza?”.

  Kësaj pyetjeje, Kaderi vetëm iu qesh, duke i thënë mikeshës se e do.

  A janë martuar vërtet Lumi dhe Kaderi? Mbetet të shihet!

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark