×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Mbesin pa ujë dy lagje në Fushë-Kosovë

  Insajderi
  21 March 2023 - 12:50

  Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” ka njoftuar se për shkak të një defekti kanë mbetur pa ujë rrugët “Nënë Tereza” dhe “Peja” në Bresje.

  Sipas njoftimit, defekt ka pasur në sistemin e rrjetit të ujësjellësit në rrugën “Nënë Tereza” në Fushë-Kosovë.

  “Të nderuar konsumatorë, ju njoftojmë për një defekt në sistemin e rrjetit të ujësjellësit në rrugën ‘Nënë Tereza’ në Fushë Kosovë. Deri në riparimin e defektit nga ekipet e mirëmbajtjes pa furnizim me ujë mbesin: rruga ‘Nënë Tereza’ nga rrethi deri te stacioni i trenit si dhe rruga e ‘Pejës’ me Bresje”, thuhet në njoftim.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark