×
 • Lajme
 • Lajme

  Mbi 1 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

  Insajderi
  10 June 2024 - 09:39
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Policia e Kosovës ka shqiptuar 1 mijë e 448 gjoba vetëm në 24 orëet e fundit.

  Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 18 aksidente me të lënduar dhe 17 me dëme materiale.

  Më tutje në raport thuhet se janë arrestuar 17 persona dhe 13 janë dërguar në mbajtje.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark