×
Show

Mbresa dhe Artani përmbyllin rrugëtimin ne BBVK

Insajderi
18 March 2023 - 01:18
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Mbresa dhe Artani kanë përmbyllur rrugëtimin në Big Brother Vip Kosova.

Për cmimin e madh ende po luftojnë Xhuli, Vedati dhe Stresi.

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark