×
 • Sport
 • Sport

  Mbyllet pa gola 45 minutëshi i parë në Çeki – Ballkani tregon paraqitje solide

  Insajderi
  21 September 2023 - 21:55
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes Plzen – Ballkani.

  Skuadra e Ilir Dajës ka zhvilluar një pjesë të parë shumë të mirë, duke mos treguar asnjëherë infroritet ndaj kundërshtarit, dhe kohë pas kohe duke rrezikuar çekët me kundërsulme.

  Enea Koliçi kishte një ndërhyrje vendimtare, ndërsa kampioni kosovar krijoi disa gjysmëraste.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark