×
 • Sport
 • Botërori 2022

  Mbyllet pjesa e parë e takimit Angli – Francë, goli i Tchouamenit bënë dallimin

  Insajderi
  10 December 2022 - 20:53

  Franca e ka përfunduar në avantazh pjesën e parë përballë Anglisë në çerekfinalen e Kupës së Botës.

  Ka qenë Tchuoameni që ka shënuar një supergol në minutën e 19-të për rezultatin 1:0.

  Anglia pavarësisht golit të pësuar nuk është dorëzuar dhe në disa raste I është afruar golin por pa e gjetur rrjetin.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark