×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  “Me Arbana Osmanin nuk kam miqësi”, Alketa Vejsiu flet për marrëdhënien me të

  Insajderi
  29 September 2022 - 16:31
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Alketa Vejsiu dhe Arbana Osmani janë dy nga moderatoret që kanë bërë historinë në ekranin shqiptar. Ato kanë vite në skenë dhe emisionet që prezantojnë janë gjithmonë më të suksesshmit.

  Nisur nga fakti që vajzat janë në televizione rivale, kjo ka bërë kurioz ndjekësit, të cilët janë shumë të interesuar për marrëdhënien e tyre.

  Përmes një postimi në Instastory, Alketa ka treguar se me Arbanën nuk ka miqësi, por e respekton punën e saj, veçanërisht për faktin se është vajzë në një ambient të vështirë si industria e medias.

  “Miqësi nuk kam, por kam një histori të vjetër kolegesh. Kemi punuar në të njëjtën radio, përfaqësojmë të njëjtën gjeneratë. Edhe në distancë unë respektohem me të gjithë kolegët, sidomos kur janë vajza dhe në këtë mjedis të vështirë siç është industria e mediave ja dalin që të mbijetojnë dhe të bëjnë sukses”, u shpreh Vejsiu.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark