×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Me daljen e Sabianit, Kristi e Kejsi u larguan edhe më shumë? – çka po ndodh mes çiftit

  Insajderi
  16 March 2023 - 18:18

  Edhe pse pritej që pas daljes së Sabianit, Kristi dhe Keisi të ishin më të afruar, në fakt ndodhi e kundërta.

  Duket se dalja e Sabianit, shkaktoi një “krisje” në marrëdhënien e tyre, të paktën kështu e sheh Kristi.

  Duke folur me Deamishel, Keisi tha se Kristi mendon që marrëdhënia e tyre është ftohur, pasi Sabiani ka ndikuar te emocionet e saj.

  Kjo e fundit u shpreh se një gjë e tillë nuk është fare e vërtetë dhe shtoi se në marrëdhënia në çift, kalon në disa faza dhe se kjo gjë po ndodh mes tyre tani.

  Ajo u shpreh se ndonjëherë Kristi bën disa gjeste përpara të tjerëve që asaj nuk i pëlqejnë dhe prandaj i tërheq vëmendjen, por kjo nuk do të thotë se në marrëdhënien e tyre ka ndodhur diçka.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark