×
 • Showbiz
 • Show

  “Më ftoi në hotel…” – Serena Sula zbulon mesazhet e dërguara nga Kristi

  Insajderi
  08 March 2023 - 22:36
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Serena Sula nuk e ka aspak problem të flasë pa dorashka në intervista dhe kështu ka bërë së fundmi. E Serena ka zbuluar mesazhet që i ka dërguar banori i Big Brother VIP, Kristi.

  Serena drejtoi telefonin nga gazetari Andi Vrapi dhe ai lexoi se Kristi i kishte shkruar fillimisht modeles këto fjalë: “Hajde bio bio super bio, mos i bëj më të gjatë thonjtë”.

  Më pas gazetari u habit kur lexoi mesazhin tjetër: “Ua Kristi e paska ftuar te një hotel”.

  “A bëtë gjë?”, e pyeti ai Serenën. “Jo, më thirri me ly thonjtë”, u përgjigj ajo në “Natën me Aulonën”.

  “Më ftoi në hotel...”/ Serena Sula flet ‘pa

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark