×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  “Më ke lënë mua për gjithçka”, Fation Kuqari humb personin e shtrenjtë të familjes

  Insajderi
  04 May 2023 - 16:16
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ai u bë i njohur për publikun si “Fationi i Për’puthen” dhe ka vazhduar të qëndrojë aktiv në rrjete sociale.

  Herë duke promovuar bizneset e tij e herë duke ndarë momente të përditshmërisë, Fation Kuqari ka vazhduar të jetë një prej personazheve më të përfolur, që sot ka ndarë me ndjekësit e tij një prej dhimbjeve më të mëdha.

  Ai ka humbur babain e tij, i cili ditët e fundit po luftonte me jetën. Mes dhimbjes së madhe, Fationi ka ndarë në InstaStory një video ku babai i tij i bënte ledhe nipit, ndërsa krahas videos shkruan fjalët rrëqethëse që na i mbushën sytë me lot:

  “Të dua pafund ba! Ik i qetë në Parajsë, më ke lënë mua për gjithçka. Të dua pafund. Të kam pas shok e do të kem…aty lart për çdo gjë tek ty do marr mendim. Të dua pafund!”- shkruan Fationi.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark