×
 • Showbiz
 • Show

  Me këtë reper të njohur Mbresa kishte publikuar këngë para tre viteve

  Insajderi
  01 March 2023 - 21:56
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Banorja e shumëpërfolur e Big Brother VIP Kosova, Mbresa Hajrullahu, është kthyer në njërën nga banoret më të pëlqyera nga publiku, shkruan Insajderi.

  Por, Mbresa ishte prezantuar në publik edhe para se të hynte në shtëpinë e ‘Vëllait të Madh”.

  Tri vite më parë Mbresa kishte bashkëpunuar në një projekt me reperin e njohur Elinel.

  Dyshja në prill të 2020 kishin publikuar këngën me titull ‘Dreamin’.

  Mbresa ishte kujdesur për muzikën e këngës dhe një pjesë të tekstit.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark