×
 • LifeStyle
 • LifeStyle

  Me këtë truk të thjesht ju do t’i bëni fotografitë më interesante

  Insajderi
  17 June 2024 - 11:19
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Në qoftë se ende nuk e keni perfeksionuar artin e fotografisë, disa truqe të thjeshta mund t’ju ndihmojnë shumë.

  Së fundmi fotografi i dasmave, Mathias Fast, ka ndarë me ndjekësit e tij një truk të thjeshtë dhe aspak të kushtueshëm që do t’i përmirësojë fotografitë tuaja duke ju ofruar një reflektim pak më ndryshe.

  Sekreti është i thjeshtë. Krejt çka ju duhet është një ekran i telefonit, të cilin do ta vendosni poshtë aparatit fotografik.

  Rezultatet janë fantastike!

  Phone-screen-reflection-trick-wedding-photography-mathias-fast-33
  Phone-screen-reflection-trick-wedding-photography-mathias-fast-34
  Phone-screen-reflection-trick-wedding-photography-mathias-fast-30
  Phone-screen-reflection-trick-wedding-photography-mathias-fast-32
  Phone-screen-reflection-trick-wedding-photography-mathias-fast-38
  Phone-screen-reflection-trick-wedding-photography-mathias-fast-40
  Phone-screen-reflection-trick-wedding-photography-mathias-fast-46

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark