×
 • Showbiz
 • Show

  “Me Luizin nuk do flas kurrë…”, Efi flet edhe për Olta Gixharin dhe raportin me Luizin

  Insajderi
  12 May 2024 - 22:30
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  E shumëkomentuara Efi Dhedhes, e ftuar në një rubrikë të Beniada Nishanit dhe Argjira Spancës në “E diell”, zbuloi disa detaje, të pathëna më parë.

  Si një ish-banore e Big Brother Vip, ajo ka pasur një marrëdhënie të veçantë me Kiara Titon dhe Luiz Ejllin, për të cilët tha dy fjalë.

  A e ke uruar Kiarën për lindjen e vajzës?

  Efi: Po patjetër, nuk na lënë fansat mos ta bëjmë publikisht.

  Dhuratë i bleve?

  Efi: Jo nuk i kam blerë

  Personit që nuk do t’i flasësh kurrë?

  Efi: Luizit, se nuk dua

  Ylli gjithashtu foli edhe për ish-konkurrenten tjetër, Olta Gixharin, për të cilën tha se ishte shkak që nuk mori pjesë në “Dancing with the Stars”, sepse aktorja ishte në rolin e jurisë.

  “Mor vesh disa emra që do ishin pjesë në njëfarë mënyre, isha shumë e ngarkuar pas Big-ut për të përballur sërish debate ose disa situata të sikletsshme aty”, tha Efi.

  Kush është?

  Efi: Olta, nuk kemi asnjë marrëdhënie. Nuk kisha nerva për atë periudhë.

  https://www.youtube.com/watch?v=i-Roq9UsgFo

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark