14:10 - 24 Janar 2021

Beatrix Ramosaj është përfolur nëpër media për afërsinë e saj me Mbappe dhe Neymar.

Ajo e ftuar në “Shiko Kush Luan” zbuloi edhe mesazhet e fundit të shkëmbyera me dy yjet.

Këngëtarja pohoi se i ka vetëm miq futbollistët.

Zbulohet se Neymar i tha asaj se më mungon, ndërsa ajo ia ktheu se më mungon edhe ti dhe nuk mund të pres për ta parë.