×
 • Lajme
 • Lajme

  Me plis e me flamur kombëtar – Shqiptari me veshje të veçantë diplomon në SHBA

  Insajderi
  18 May 2024 - 22:23
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Shqiptari Shkëmbim Ademi, ka vendosur që ceremoninë e diplomimit ta bëjë më ndryshe.

  I veshur me plis në kokë e me flamur kombëtar, Shkëmbimi ka marrur pjesë në ceremoninë e diplomimit në Wisconsit të Amerikës.

  Shkëmbimi është nga Lugina e Preshevës dhe qysh nga mosha gjashtë vjeçare jeton në ShBA. Ai është diplomuar në drejtimin për Banka dhe Financa.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark