12:08 - 23 Shtator 2022

Artistja shumë e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka njoftuar se projekti muzikor tash është gati.

“Ciao” quhet projekti i ri i Norës.

Kënga do të lansohet sot në orën 15:00.

Dhe duket se përveç këngës, fansat do të shohin një klip mjaft joshës nga këngëtarja seksi.

Për projektin muzikor u kujdesën Yll Limani dhe Fatjon Miftari.

Tags: