×
 • Showbiz
 • Show

  “Më thoshte se i merrej fryma”- Ervini shpjegon situatën me Erjolën në Prime: I tregova një citim nga Kurani

  Insajderi
  02 February 2024 - 15:36
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ish-konkurrenti i “Big Brother VIP”, Ervin Gonxhi, tregoi momentin kur Erjola Doçi ndihej keq gjatë spektaklit të kaluar.

  I ftuar në “Shqipëria Live”, Ervini u shpreh se u përpoq ta ndihmonte moderatoren, duke i treguar një citim nga Kurani.

  “Më thoshte nuk jam mirë. Unë i tregova një gjë gjatë Prime, i thashë mundohu ta thuash. Ishte një citim nga Kurani. Fatmirësisht, u bë mirë”, tha ai.

  Dy ditë më parë, Erjola shpërtheu në lot brenda shtëpisë së “BBV” dhe u shpreh se ka njerëz që duan t’i bëjnë keq.

  Në një gjendje të rënduar emocionale, moderatorja tha se disa herë është ndjerë aq keq brenda shtëpisë, sa i merrej fryma. “Ka njerëz që duan të më bëjnë keq, edhe gjatë spektaklit ndihesha sikur po mbytesha”, u shpreh ajo. Ilnisa i qëndroi pranë dhe nëpërmjet një rituali me kripë tentoi të heqë energjinë e keqe. Edhe banorët e tjerë u përpoqën të qetësojnë Erjolën.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark