×
Show

Me veturë në dyqan (Video)

Insajderi
04 March 2016 - 11:25
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Një vozitës holandez ka thyer xhamat e një dyqani teksa përpiqet të parkojë veturën pranë dyqanit në fjalë.

Siç mund të vërehet në video, duket se drejtuesi i automjetit humb kontrollin dhe në vend se të frenojë automjetin, ai i ka dhënë edhe më shumë shpejtësi.

Për fat të mirë, përvec dëmeve materiale, nuk ka pasur të lënduar edhe pse shumë pranë aty ka qenë duke kaluar një i moshuar./Insajderi

https://www.youtube.com/watch?v=iiHkV1bg6ho

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark