×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Megi Pojani bën premtimin e papritur nëse Luizi fiton Big Brother

  Insajderi
  12 March 2023 - 18:20
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Shokët e Luizit, Mario dhe Joni ishin sot të ftuar në “Fan Club” ku thanë se kanë ndërmarrë një “challenge” për të parë se sa shqiptarë do të kthehen bjond si Luizi. 

  Miqtë e Luizit: Kemi bërë challange, të shohim tani shpresoj të na ndihmoni edhe ju që derisa të mbarojë Big Brother Shqipëria të kthehet në vend skandianav.

  Megi: Ju ka ndihmuar ndopak kjo?

  Megi Pojani bën premtimin publik: Nëse fiton Luizi, unë do

  Miku Luizit: Kam një javë që s’kam paguar parkingun.

  Më pas shokët e Luizit sfiduan dhe Megin që të bëhet bjonde, teksa moderatorja premtoi se do të bëhet nëse Luizi fiton Big Brother-in.

  Megi Pojani bën premtimin publik: Nëse fiton Luizi, unë do

  /xing

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark