×
 • Showbiz
 • Show

  Megi Pojani sjell foto të “nxehta” nga pushimet në Maldive

  Insajderi
  12 June 2024 - 18:17
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Megi Pojani, një nga personazhet më të dashura në botën e televizionit, ka shkaktuar një valë reagimesh në rrjetet sociale pas publikimit të fotografive të saj të fundit në llogarinë e saj në Instagram.

  Moderatorja e njohur dhe njëherësh influencerja e njohur është bërë qendra e vëmendjes me imazhet e saj nga pushimet e saj super luksoze.

  Ajo pozoi në bikini me ngjyrë të gjelbër derisa vinte në pah linjat e saj të përkryera trupore.

  Nuk kishte se si të mos fokusohej e gjithë vëmendja tek pozat e saj tejet provokuese.

  Bukuroshja shqiptare, tash e sa ditë ka nisur pushimet e saj luksoze në Maldives, duke ndarë edhe detaje të shumta nga atje.

  “Dukem e qetë por kurrë mos i besoni një lunderze paqësore. Kam dhëmbë të fortë dhe një kafshim të fuqishëm”, shkroi Megi në postimin e saj.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark