×
 • Sport
 • Sport

  Meha “bombardon” portën e Besiktasit (Video)

  Insajderi
  03 March 2016 - 22:38
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Mesfushori shqiptar, Alban Meha e ka eliminuar Besiktasin me skuadrën e tij Konyaspor nga Kupa e Turqisë, duke e mposhtur me rezultat të përgjithshëm 3-1.

  Meha ka shënuar një gol mjaftë të bukur nga rreth 20 metra me një goditje të fuqishme me të majtën që nuk është këmba e tij e preferuar, raporton Insajderi.

  Meha është njëri prej lojtarëve më në formë shqiptarë në Evropë, dhe duket se ka rilindur në kampionatin turk, duke u bërë bartës i lojës së Konyasporit që po zhvillon një sezon mbesëlënës.

  http://www.dailymotion.com/video/x3vnz8c_alban-meha-goal-hd-konyaspor-1-0-besiktas-03-03-2016-hd_sport

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark