×
 • Showbiz
 • Show

  Menaxheri i VIP-ave trondit showbiz-in shqiptar, zbulon kush është këngëtarja më mendjemadhe

  Insajderi
  19 November 2022 - 08:15
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Era Istrefi është padyshim një nga këngëtaret më të dashura të publikut, e cila na ka bërë krenar në mbarë botën. E dimë se është unike në stilin e saj në ekran, por si është Era Istrefi në prapaskenë?

  Të vërtetën që do t`iu çudit, e ka zbuluar për herë të parë menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika.

  I ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’, Xhani tregoi s çfarë nuk i ka pëlqyer tek Era.

  Ester Bylyku: Cila është artistja më mendjemadhe e showbiz-it shqiptar?

  Xhani Demika: Era Istrefi. Edhe kur kam rastisur në koncerte, ka qenë shumë e ftohtë, dhe më është dukur mendjemadhësi. Mbaj mend në koncertin e fundit që rastisëm, ajo ka qenë e tërhequr nga të gjithë njerëzit.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark