08:15 - 19 Nëntor 2022

Era Istrefi është padyshim një nga këngëtaret më të dashura të publikut, e cila na ka bërë krenar në mbarë botën. E dimë se është unike në stilin e saj në ekran, por si është Era Istrefi në prapaskenë?

Të vërtetën që do t`iu çudit, e ka zbuluar për herë të parë menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika.

I ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’, Xhani tregoi s çfarë nuk i ka pëlqyer tek Era.

Ester Bylyku: Cila është artistja më mendjemadhe e showbiz-it shqiptar?

Xhani Demika: Era Istrefi. Edhe kur kam rastisur në koncerte, ka qenë shumë e ftohtë, dhe më është dukur mendjemadhësi. Mbaj mend në koncertin e fundit që rastisëm, ajo ka qenë e tërhequr nga të gjithë njerëzit.