×
 • Showbiz
 • Show

  “Mëngjese si ky”, Diola Dosti zbulon surprizën romantike nga Erolld Belegu

  Insajderi
  15 May 2024 - 23:50
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Diola Dosti është zgjuar ditën e sotme me një surprizë tepër romantike nga partneri i saj Erolld Belegu.

  Bizesmeni i ka dhuruar një buqetë me lule dhe Diola nuk ka ngurruar që ta publikojë në Insta Story, duke e falënderuar publikisht partnerin e saj.

  “Mëngjese si ky. Faleminderit Erolld Belegu”, shkruan nutricionistja.

  Nga ana tjetër edhe Erolldi e ka ripostuar foton dhe ka shoqëruar me këngën e Montell Jordan, “This is how we do it” (kështu e bëjmë ne).

  Kujtojmë se romanca e tyre nisi vetëm para disa muajsh dhe që prej asaj kohe dyshja herë pas here postojnë fragmente nga përditshmëria e tyre.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark