20:38 - 24 Shtator 2020

Gjithçka përfundoi në 45 minutat e parë të ndeshjes sa i përket sfidës Legia Varshavës dhe Dritës nga Gjilani, në kuadër të rrethit të tretë kualifikues të Europa League.

Skuadra vendase shënoi dy gola në pjesë të parë, për të mposhtur kampionen në fuqi të Kosovës.

Raporti i plotë…