×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Merr fund misteri i marrëdhënies midis dy ‘kunatave’

  Insajderi
  23 May 2023 - 12:23
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Që pas përfundimit të BBVIP1 e deri sot që ka mbaruar edhe BBVIP2,njerëzit pyesin veten se në çfarë relatash janë Einxhel dhe Sara që praktikisht quhen ‘kunata’ pasi të dashurit e tyre janë të ngushtë si vëllezër.

  .Ato nuk janë parë shpesh bashkë duke konsideruar faktin që çunat janë pranë njëri tjetrit pothuaj gjithë kohës dhe në intervista,gocat nuk kanë thënë se janë zënë por as nuk janë shtirur si shoqet më të mira.

  Më në fund Einxhel na tregoi në çfarë raportesh janë.Ajo ka filmuar Sarën që shtyn karrocën e bebit Trev.
  “Unë me të vërtetë nuk e takoj shumë Sarën,por ama kur e takoj,e takoj gjithë ditën”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark