×
 • Sport
 • Sport

  Messi i gatshëm për përballjen ndaj Malagas

  Insajderi
  22 January 2016 - 09:05

  Leo Messi është rikthyer të stërvitet me grupin sot, pas një problemi që pati në muskuj, dhe sipas gjitha gjasave ai do të jetë i gatshëm për ndeshjen që Barcelona e zhvillon në fundjavë ndaj Malagas.

  Superylli argjentinas pësojë një lendim muskular të dielën, dhe nuk ishte i gatshëm për sfidën e parë të çerek-finalës së kupës së mbretit, te mërkurën, por tani është rikthyer plotësisht.

  Messi e zhvilloi stërvitjen së bashku me të gjithë skuadrën, përveç Alex Vidal, i cili e përfundojë para kohe sfidën e fundit ndaj Bilbaos përshkak të nje problemi me lëndim.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark