16:29 - 22 Nëntor 2020

Janë ndër ato çiftet e estradës dashuria e të cilëve i mbijetoi kohës dhe presionit publik që rrallë lë hapësirë për privatësi.

Këngëtarët Naim Abazi dhe Mihrije Braha, kanë arritur që në martesën e tyre ta ruajnë harmoninë dhe këtë e tregojnë edhe në paraqitjet publike që bëjnë bashkë.

Naim Abazi: Mozzik, Fifi, Gold Ag, 2 ton – talenta që dolen nga emisionet tona


Para disa javësh Naimi dhe Mihrija ishin të ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”, dhe dyshja ishte pjesë e sfidës ‘Ndaje ose French Kiss’.

I pyetur se me cilën këngëtare nuk do të dëshiroje asnjëherë një bashkëpunim, Naimi vendosi të mos përgjigjej.

Fillimisht u shkaktuan ca të qeshura në studio, me nikoqirët që brohorisnin “puthe, puthe”, e në fund ata i dhanë njëri tjetrit një puthje dashurie./Insajderi.org