21:22 - 08 Janar 2023

Milani ka kaluar në avantazh 1:0 në ndeshjen kundër Romës.

Fikayo Tomori ka realizuar për “Rossonerët” në minutën e 30-të.

Kjo sfidë i takon javës së 17-të dhe po zhvillohet në stadiumin “San Siro”.

Tags: ,