×
 • Sport
 • Sport

  Milani bie në Genoa

  Insajderi
  25 October 2016 - 23:04
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Genoa ia ndalin hovin skuadrës së Vincenzo Montellas që e mposhti me rezultat 3-0.

  Goli i parë erdhi me të filluar ndeshja që në minutën e 11-të. Nikola Ninkovic shënoi një gol me kokë pas një harkimi nga e djathta.

  Në pjesën e dytë, Genoa shënoi edhe dy herë të tjera me anë të një autogoli të Kuckas dhe golit të Pavolettit.

  Pas kësaj humbje Milani mbetet në pozitën e dytë me 12 pikë, dy më pak se Juventusi që ka 21 dhe një ndeshje më pak të Zhvilluar. /Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark