×
 • Lajme
 • Lajme

  Miqësore futbolli mes qeveritarëve dhe diplomatëve

  Insajderi
  14 June 2024 - 18:26
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një ndeshje futbolli mes një skuadre të diplomatëve ndërkombëtarë të akredituar në Kosovë dhe një ekipi të Qeverisë së Kosovës është zhvilluar të premtën.

  Ambasadori i Gjermanisë, John Rohde, duke njoftuar për ndeshjen në  platformën “X”, ka thënë  se fitorja i ka takuar skuadrës kosovare.

  “Duke u ngrohur për #euro2024, Trupi Diplomatik ka luajtur në një ndeshje miqësore me Qeverinë (dhe humbi fatkeqësisht). Vitin tjetër do të fitojmë”, ka thënë ai.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark