×
 • Showbiz
 • Show

  “Mirë që s’je babë, se i kishe turpëru fëmijë”, përplaset Shqipja me Bucin

  Insajderi
  02 December 2023 - 18:54

  Shqipja dhe Buci janë kapur me fjalë gjatë ditës së sotme.

  Teksa Shqipja e thërriste Bucin “o babi Buci”, Ylli i tha se “ai ende nuk është bërë baba”.

  “Kur do me ia nisë lojës”, i tha Buci

  “E mira është që nuk je bërë baba se do t’i kishe turpëru fëmijët e tu, të paktën tash thonë se ke tradhtuar vetëm gruan jo edhe fëmijët”, është shprehur Shqipja.

  “Ah Zot, sa gjynah, sa e mirë je, kur do me ia nisë lojës”, ia ktheu Buci.

  “Nga ty pritet gjithçka, ti shet çdo gjë për ato 200 mijë euro edhe familjen e shet ti”, u shpreh Shqipja.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark